Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu


Nagłówek

Aktualności

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego marzec 2019 r.

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego marzec 2019 r

100 lecie Publicznych Służb Zatrudnienia

W dniu 15 lutego 2019 roku odbyła się Konferencja z okazji uroczystych obchodów 100-lecia istnienia Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce, której organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu oraz samorząd Miasta Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego. W uroczystości, która odbyła się w Centrum Kultury Teatr w...

Nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pt. „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim (IV)"

Nabór wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu pt. „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim (IV)" dla osób długotrwale bezrobotnych i osób z niepełnosprawnościami.

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt. „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim (IV)"

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt. „Wsparcie aktywności zawodowej osób bezrobotnych w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim (IV)" dla osób długotrwale bezrobotnych i osób z niepełnosprawnościami.

Spotkanie informacyjne na temat projektu pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia

Spotkanie informacyjne na temat projektu pn. Od Aktywizacji do Zatrudnienia

Porady na temat szukania pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu informuje, iż na stronie https://interviewme.pl/   znajdą Państwo porady dotyczące szukania pracy, a w szczególności przygotowanie CV , listu motywacyjnego oraz radzenie sobie z trudnymi pytaniami w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, które przyczynią się do skutecznego zatrudnienia....

Wyświetlanie 1 - 10 z 33 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę