WYKAZ PODMIOTÓW, Z KTÓRYMI W KWIETNIU 2024 r. ZAWARTO UMOWY O ORGANIZACJĘ ZATRUDNIENIA SUBSYDIOWANEGO, STAŻY - ROBOTY PUBLICZNE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | STAROSTWO POWIATOWE W GRUDZIĄDZU | 1 |
2. | PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W GRUCIE | 1 |
3. | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE ŚRÓDMIEŚCIE | 1 |
4. | FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNYCH ŹRÓDŁO | 1 |
5. | URZĄD MIASTA I GMINY ŁASIN | 6 |
6. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
7. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
8. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
9. | URZĄD GMINY GRUTA | 6 |
10. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
11. | KOŁO GRUDZIĄDZKIE TOWARZYSTWA POMOCY ŚW. BRATA ALBERTA | 3 |
12. | URZĄD GMINY GRUTA | 1 |
13. | GRUDZIĄDZKIE CENTRUM CARITAS | 1 |
14. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
15. | URZĄD GMINY GRUTA | 1 |
16. | MIEJSKI OŚRODEK REKREACJI I WYPOCZYNKU W GRUDZIĄDZU | 1 |
17. | GMINNA SPÓŁKA WODNA W GRUCIE | 2 |
- PRACE INTERWENCYJNE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | PIEKARNIA- CIASTKARNIA BOGDAN JARZĄB | 1 |
2. | PIA OBUWIE WŁOSKIE KAMILA MARCINIAK | 1 |
3. | F.H.U. „WIESŁAW" WIESŁAW MIEDZIEJKO | 1 |
4. | ŻŁOBEK „KRAINA MARZEŃ" RYSZARD PŁOSKI | 1 |
5. | F.H.U. „WIESŁAW" WIESŁAW MIEDZIEJKO | 1 |
6. | F.P.H.U. HYDRO- SPRZĘT HANNA KANKIEWICZ | 1 |
- PRACE SPOŁECZNIE- UŻYTECZNE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | URZĄD GMINY W ŚWIECIU NAD OSĄ | 12 |
- STAŻE ZAWODOWE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | KWIACIARNIA WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA – DOMINIKA SZCZEPAŃSKA | 1 |
2. | KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GRUDZIĄDZU | 1 |
3. | MACIEJ KIEŁBOWICZ "KIEŁBOWICZ" | 1 |
4. | KWIACIARNIA, SPRZEDAŻ KWIATÓW I ARTYKUŁÓW POCHODNYCH ELŻBIETA WIŚNIEWSKA | 1 |
5. | ŻŁOBEK „KRAINA MARZEŃ" RYSZARD PŁOSKI | 1 |
6. | PUH FENIKS E. SALCZYŃSKI, H. TUPALSKI SPÓŁKA JAWNA | 1 |
7. | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE LUCJAN NASTAŁA | 1 |
8. | CENTRUM MEDYCZNE CLW-MED ANETA CICHOMSKA I JOANNA ŁUKA-WENDROWSKA SPÓŁKA JAWNA | 1 |
9. | FIRMA HANDLOWA KULER SP. Z O.O. SP.J. | 1 |
10. | HYBRYDA SP. Z O.O. | 1 |
11. | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE „RZĄDZ" | 1 |
12. | URZĄD MIASTA I GMINY W ŁASINIE | 2 |
13. | F.S CONSPEKT ELŻBIETA MUSIAŁ | 1 |
14. | UBOJNIA TRZODY I BYDŁA "AR - WO" S.C. | 1 |
15. | HORTOS SP. Z O.O. | 1 |
16. | STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI ,,JOANNA" PAWEŁ KAPUSTA | 1 |
17. | M.M. INSTAL SPÓŁKA JAWNA M. MIKOŁAJCZAK I WSPÓLNIK | 1 |
18. | M.M. INSTAL SPÓŁKA JAWNA M. MIKOŁAJCZAK I WSPÓLNIK | 1 |
19. | HORTOS SP. Z O.O. | 1 |
20. | HORTOS SP. Z O.O. | 1 |
21. | BRESA INVESTMENT SP. Z O.O. | 1 |
22. | MILADY MILENA WALCZAK | 1 |
23. | STUDIO URODY DAFNE IZABELA GRELA-KOWALSKA | 1 |
24. | BIURO OBSŁUGI PRAWNEJ "PRAWNIK" ADRIANA KUBISIAK | 1 |
25. | HORTOS SP. Z O.O. | 1 |
26. | GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GRUCIE | 1 |
- REFUNDACJA KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA MIEJSC PRACY DLA SKIEROWANEGO BEZROBOTNEGO
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | RADCHEM DOWGIAŁŁO SPÓŁKA KOMANDYTOWA | 1 |
2. | F.H.U. „GOŁĘBIEWSKI" KRYSTIAN GOŁĘBIEWSKI | 1 |
3. | MEGATRANSPORT SP. Z O.O. | 1 |
4. | TM GROUP MICHAŁ TWARDOCHLEB | 1 |
5. | AGRO MASKIN BARBARA KOCISZEWSKA | 1 |
6. | HYBRYDA SP. Z O.O. | 1 |
7. | ŁASUCH JOANNA PAJĄK SCHREIBER | 1 |
8. | HOTELE-RESTAURACJE S.C. | 1 |
9. | SKLEP ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH MARCIN JASIŃSKI | 1 |
10. | RENOVA SP. Z O.O. | 1 |
11. | FORGARDEN ROBERT PYLAK | 1 |
12. | SALON KOSMETYCZNY „MASZ TO COŚ" IZABELA MICHALSKA | 1 |
13. | MICHALE PIOTR GRZYWACZ | 1 |
14. | TM GROUP MICHAŁ TWARDOCHLEB | 1 |
15. | PHUP „GÓRAL" MAREK ZNANIECKI | 2 |
16. | FHU MPC MONIKA PASIEŃSKA | 1 |
17. | RESTAURACJA „LEŚNICZÓWKA" S.C. D. NOWICKA, P. PAŁYGA | 1 |
18. | KANCELARIA ADWOKACKA PIOTR CYBULSKI | 1 |
19. | GOSPODARSTWO ROLNE MICHAŁ EWERTOWSKI | 1 |
20. | F.H. „ARTI" MAŁGORZATA LESZCZYŃSKA | 1 |
21. | GOSPODARSTWO ROLNE MICHAŁ EWERTOWSKI | 1 |
22. | PW MARINSTAL JANUSZ GÓRSKI | 1 |
23. | PHUP „GÓRAL" MAREK ZNANIECKI | 1 |
24. | PRZEDSIĘBIORSTWO „SOLIDARNOŚĆ" SP. Z O.O. | 1 |