WYKAZ PODMIOTÓW, Z KTÓRYMI W LUTYM 2024 r. ZAWARTO UMOWY O ORGANIZACJĘ ZATRUDNIENIA SUBSYDIOWANEGO, STAŻY - ROBOTY PUBLICZNE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | MUZEUM W GRUDZIĄDZU | 1 |
2. | URZĄD MIEJSKI | 3 |
3. | SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZEWIE | 2 |
4. | MIEJSKI KLUB SPORTOWY „START" | 1 |
5. | KLUB SPORTOWY „STAL" GRUDZIĄDZ | 5 |
6. | URZĄD MIASTA I GMINY ŁASIN | 2 |
7. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 1 |
8. | URZĄD GMINY GRUTA | 1 |
9. | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W GRUDZIĄDZU | 1 |
10. | SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI | 1 |
11. | GRUDZIĄDZKIE CENTRUM CARITAS | 1 |
12. | STAROSTWO POWIATOWE | 1 |
13. | PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS | 2 |
14. | MIEJSKI OŚRODEK REKREACJI I WYPOCZYNKU W GRUDZIĄDZU | 1 |
15. | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W ŁASINIE | 2 |
16. | URZĄD MIEJSKI | 9 |
17. | CENTRUM REHABILITACJI W GRUDZIĄDZU | 2 |
18. | MUZEUM W GRUDZIĄDZU | 1 |
19. | URZĄD MIEJSKI | 1 |
20. | ZAKŁAD UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ W ŚWIECIU NAD OSĄ | 1 |
- PRACE INTERWENCYJNE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | ELWIND SP. Z O.O. | 1 |
2. | RIVERFOX SP. J. | 1 |
3. | ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁASINIE SP. Z O.O. | 1 |
4. | GEOTERMIA GRUDZIADZ SP. Z O.O. | 1 |
5. | STEK KAŁUŻNY I WSPÓLNICY SP. K. | 1 |
6. | AGRO TRADE MICHAŁ WRÓTNIAK | 1 |
7. | FIRMA HANDLOWO- USŁUGOWA „ALASKA" IZABELA JĘDRZEJCZAK | 1 |
8. | DRON- INSTAL TOMASZ DULSKI | 1 |
- STAŻE ZAWODOWE
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | URZĄD GMINY W ROGÓŹNIE | 2 |
2. | ZAKŁAD PRODUKCYJNO- HANDLOWY "SEKURA" M.K. FLADROWSCY SP. J. | 1 |
3. | KOMENDA MIEJSKA POLICJI W GRUDZIĄDZU | 1 |
4. | KOMENDA MIEJSKA POLICJI W GRUDZIĄDZU | 1 |
5. | KOMENDA MIEJSKA POLICJI W GRUDZIĄDZU | 1 |
6. | KOMENDA MIEJSKA POLICJI W GRUDZIĄDZU | 1 |
7. | IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ, URZAD SKARBOWY W GRUDZIĄDZU | 2 |
8. | SKLEP SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY "TĘCZA" MAŁGORZATA GUBAŁA | 1 |
9. | F.S CONSPEKT ELŻBIETA MUSIAŁ | 1 |
10. | IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ, URZAD SKARBOWY W GRUDZIĄDZU | 16 |
11. | MRGARDEN SP. Z O.O. | 2 |
12. | TRINITAS BYLICA I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA | 3 |
13. | MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SP. Z O.O. | 1 |
14. | „UNIA" SP. Z O.O. | 1 |
15. | „NIERUCHOMOŚCI LESZEK BANAŚ" | 1 |
16. | BIBLIOTEKA MIEJSKA W GRUDZIĄDZU | 2 |
17. | SKLEP WIELOBRANŻOWY "GROSIK" MAŁGORZATA SIEMIĄTKOWSKA | 1 |
18. | TESSA IZABELA WIŚNIEWSKA | 1 |
19. | STUDIO URODY DAFNE IZABELA GRELA-KOWALSKA | 1 |
20. | „NIERUCHOMOŚCI LESZEK BANAŚ" | 1 |
21. | HORTOS SP. Z O.O. | 1 |
- REFUNDACJA KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA MIEJSC PRACY DLA SKIEROWANEGO BEZROBOTNEGO
Lp. | Nazwa podmiotu | Liczba osób bezrobotnych objętych wsparciem |
1. | NEL-BUD ALICJA TOMASZEWSKA | 1 |
2. | GLOBAL TRADE SP. Z O.O. | 1 |
3. | STUDIO GRAFIKI KOMPUTEROWEJ KRZYSZTOF JOHN | 1 |
4. | STUDIO GRAFIKI KOMPUTEROWEJ KRZYSZTOF JOHN | 1 |
5. | KANCELARIA NOTARIALNA TADEUSZ MILAN-SZYMAŃSKI | 1 |
6. | FIRMA CIEPŁOWNICZA „ENERGOSAN" M. JASKOWSKI SPÓŁKA JAWNA | 1 |
7. | NOVA M.R. OSTROWSCY SPÓŁKA JAWNA | 1 |
8. | MR HAFT MICHAŁ RESCHKE | 1 |
9. | MR HAFT MICHAŁ RESCHKE | 1 |
10. | MR HAFT MICHAŁ RESCHKE | 1 |
11. | INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA BARBARA HILGER-MICHAŁEK | 1 |
12. | INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA BARBARA HILGER-MICHAŁEK | 1 |
13. | „LOTMAX" HURTOWNIA WIELOBRANŻOWA JOANNA GRONEK | 1 |
14. | HOTELE-RESTAURACJE S.C. | 1 |
15. | HOTELE-RESTAURACJE S.C. | 1 |
16. | FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA TERESA NOWACKA | 1 |
17. | SALON Z PAZUREM ALEKSANDRA JAKUCKA | 1 |
18. | MPGN SP. Z O.O. | 1 |
19. | FOREMAN SP. Z O.O. | 1 |
20. | COPEX FILIP MARCINIAK | 1 |
21. | PRIMA SP. Z O.O. | 1 |
22. | GRUDZIĄDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA | 1 |
23. | GRUDZIĄDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA | 1 |
24. | ZAKŁAD DROBIARSKI LINODRÓB KWIATKOWSCY SPÓŁKA JAWNA | 1 |
25. | AUTO ANDREAS NAPRAWA B.M.W. GRUDZIĄDZ A. WYCZYŃSKI | 1 |
26. | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAWEX SŁAWOMIR PRYC | 1 |
27. | PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SAWEX SŁAWOMIR PRYC | 1 |
28. | INVEST-HOTEL SP. Z O.O. | 1 |
29. | INVEST-HOTEL SP. Z O.O. | 1 |
30. | USŁUGI STOLASKIE JAKUB CHOJNACKI | 1 |
31. | P.P.H. „EDRYS" E. PAWSKI, S. PAWSKI SPÓŁKA JAWNA | 1 |
32. | ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH „POZIOM" M. RAMLAU | 1 |
33. | ZAKAŁD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO TOMASZ KAWSKI | 1 |
34. | ZAKAŁD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO TOMASZ KAWSKI | 1 |
35. | USŁUGI BIUROWO-RACHUNKOWE DOROTA SZTAMBORSKA | 1 |
36. | PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-USŁUGOWE MATEUSZ ŁAGOCKI | 1 |