Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu


Książka teleadresowa

Dyrektor PUP

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Tomasz Pacuszka (56) 6438413 dyrektor@pup.grudziadz.com.pl 310

Zastępca Dyrektora PUP

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Ewelina Piasecka (56) 6438413 epiasecka@pup.grudziadz.com.pl 310
mgr Małgorzata Roman (56) 6438413 mroman@pup.grudziadz.com.pl 310

Główny Księgowy

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Katarzyna Lewandowska (56) 6438426 klewandowska@pup.grudziadz.com.pl 302

Kierownik Działu Usług Rynku Pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Izabela Pogorzelska (56) 6438435  ipogorzelska@pup.grudziadz.com.pl 101

Kierownik Działu Instrumentów Rynku Pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Małgorzata Giemza (56) 6438410 mgiemza@pup.grudziadz.com.pl 102

p.o. Kierownika Działu Ewidencji i Świadczeń

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
 Joanna Moskwik (56) 6438469 jmoskwik@pup.grudziadz.com.pl 208

Kierownik Działu Obsługi Prawnej, Organizaji i Koordynacji

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Tomasz Groszewski (56) 6438412 tgroszewski@pup.grudziadz.com.pl 202A

Stanowisko ds. Informatyki, Analiz i Statystyk

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Justyna Malinowska (56) 6438458 jmalinowska@pup.grudziadz.com.pl 212
Mikołaj Szalacha (56) 6438485 mszalacha@pup.grudziadz.com.pl  

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Vanessa Napiórkowska (56) 6438425 iodo@pup.grudziadz.com.pl 202

Stanowisko ds. Obsługi Sekretariatu

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Katarzyna Oberda (56) 6438413 koberda@pup.grudziadz.com.pl 310

Stanowisko ds. kadr

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Anna Żółtowska (56) 6438436 apolus@pup.grudziadz.com.pl 301

Koordynator Stanowiska ds. obiegu i zarządzania dokumentacją

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Paweł Kukuła (56) 6438430 pkukula@pup.grudziadz.com.pl 109

Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Ewa Nowak (56) 6438400 enowak@pup.grudziadz.com.pl 202A

-

       
       

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę