Książka teleadresowa - Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu


Książka teleadresowa

Dyrektor PUP

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Tomasz Pacuszka (056) 6438413 dyrektor@pup.grudziadz.com.pl 310

Zastępca Dyrektora PUP

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Ewelina Piasecka (056) 6438413 epiasecka@pup.grudziadz.com.pl 310
mgr Małgorzata Roman (056) 6438413 mroman@pup.grudziadz.com.pl 310

Główny Księgowy

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Edmunda Żak (056) 6438427 ezak@pup.grudziadz.com.pl 302

Kierownik Działu Usług Rynku Pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Izabela Pogorzelska (056) 6438435  ipogorzelska@pup.grudziadz.com.pl 101

Kierownik Działu Instrumentów Rynku Pracy w Centrum Aktywizacji Zawodowej

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Małgorzata Giemza (056) 6438410 mgiemza@pup.grudziadz.com.pl 102

p.o. Kierownika Działu Ewidencji i Świadczeń

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
 Joanna Moskwik (056) 6438469 jmoskwik@pup.grudziadz.com.pl 208

Kierownik Działu Obsługi Prawnej, Organizaji i Koordynacji

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Tomasz Groszewski (056) 6438412 tgroszewski@pup.grudziadz.com.pl 202A

Stanowisko ds. Informatyki, Analiz i Statystyk

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Dawid Gus (056) 6438416 dgus@pup.grudziadz.com.pl 206

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Vanessa Olszewska (056) 6438425 volszewska@pup.grudziadz.com.pl 202

Stanowisko ds. Obsługi Sekretariatu

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
Bieła Szcześniak (056) 6438413 togr@praca.gov.pl 310

Stanowisko ds. kadr

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Anna Polus (056) 6438436 apolus@pup.grudziadz.com.pl 301

Koordynator Stanowiska ds. obiegu i zarządzania dokumentacją

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Paweł Kukuła (056) 6438430 pkukula@pup.grudziadz.com.pl 213

Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Ewa Nowak (056) 6438400   202A

Koordynator Stanowiska ds. monitoringu umów i kontaktów z pracodawcami

Imię i nazwisko Nr telefonu Adres e-mail Nr pokoju
mgr Krzysztof Janiszewski (056) 6438486 kjaniszewski@pup.grudziadz.com.pl 307

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę